Search

300 kalorijų užkandžių receptai

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Straipsnio rodyklė

MIEŽIŲ SUMUŠTINIS IŠ BIOLOGIŠKAI ŠVARIŲ PRODUKTŲ

1 rupių miltų bandelė, salotų lapai, 1 pomidoras, 1 miežių paplotėlis.

 Bandelę perpjauti pusiau, apatinę dalį uždengti gerai nuplautais ir sausai nuvarvintais salotų lapais. Ant jų uždėti paplotėli ir pomidorų griežinėlius, uždengti viską viršutine bandelės dalimi.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: silicis, cinkas, selenas, balastinės medžiagos.

 1 PATARIMAS: Vakarienei pasirinkite karšta patiekalą "Miežių paplotėliai su paprikos salotomis". Recepto ingredientus paskirstykite trims paplotėliams. Vakare suvalgykite du šiltus paplotėlius, trečioji panaudosite sumuštiniui.

 2 PATARIMAS: Pirkite tik rupių miltų bandeles. Daugelyje bandelių yra tik keletas stambiai sumaltų grūdų ir jos skiriasi tik tamsia spalva. Paklauskite kepėjo, kiek rupių miltų yra joje. Jų turėtų būti mažiausia 90%.

RIDIKĖLIŲ- BULVIŲ SALOTOS

 150 g bulvių, 4 valg. š. daržovių sultinio, 1 arb. š. aliejaus, 7 valg. š. acto, 1/2 arb. š. garstyčių, druska, pipirai, 1 kiaušinis, J ryšulėlis ridikėlių, pipirnės pagal skonį, 1 skrebutis, 1 arb. š. sviesto.

 Bulves išvirti, nulupti, supjaustyti griežinėliais. Daržovių sultinį sumaišyti su aliejumi, actu ir prieskoniais, užpilti ant bulvių, kol jos dar šiltos. Kietai virta kiaušinį supjaustyti ir kartu su lazdelėmis supjaustytais ridikėliais sumaišyti su atvėsusiomis bulvėmis. Paskaninti pipirne. Prie salotų patiekiamas skrebutis, užteptas sviestu.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, varis, balastinės medžiagos.

 PATARIMAS: Tai labai geras pietų užkandis, paruoštas iš vakaro (kartu su karštu patiekalu "ulvės su pomidorais") ir pasiimamas su savimi į darbą. Salotas, skrebutį ir sviestą vežkitės supakuotus atskirai.

BROKOLIŲ SALOTOS

 250 g brokolių, 2 AB. š. razinų, 7 valg. š. obuolių sulčių, bazilikas, česnakas, druska, pipirai, muskato riešutai, 1 arb. š. aliejaus, 7 valg. š. acto, 4 valg. š. daržovių sultinio, 2 arb. š. pinijų branduoliukų, 1 riekė rupios duonos.

 Brokolius nuvalyti, susmulkinti ir nedideliame vandens kiekyje išvirti. Razinas užpilti obuolių sultimis ir trumpam palikti išbrinkti. Baziliką smulkiai supjaustyti, kartu su prieskoniais, aliejumi, actu ir daržovių sultiniu įmaišyti į salotų padažą ir užpilti ant šiltų daržovių. Viršų apibarstyti išbrinkusiomis razinomis ir pinijų branduolėliais. Prie salotų - rupi duona.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, cinkas, varis, balastinės medžiagos.

 1 PATARIMAS: Vietoj pinijų branduolėlių taip pat gerai tinka pakepinti saulėgrąžų grūdeliai.

 2 PATARIMAS: Jei jūs salotas valgysite pietaudamos darbe, tai česnako nedėkite.

 3 PATARIMAS: Vanduo, kuriame virėte daržoves, turi vertingų mineralinių medžiagų. JĮ panaudokite vėliau kaip daržovių sultinį arba gerkite rytais nieko nevalgiusios kaip antišlakinį gėrimai

ĮDARYTAS AVOKADAS

 7-2 avokado, 50 g rudų arba baltų šampinjonų, 7 arb. š. aliejaus, 1 va/g. š. acto, česnakas, druska, baltieji pipirai, 50 g paprastosios pipirnės.

 Avokado vaisių išskobti šaukštu. Vaisių minkštimus supjaustyti kubeliais, o grybus - riekelėmis. Iš aliejaus, acto ir prieskonių paruošti salotų padažą, sumaišyti jį su avokado minkštimu ir šampinjonais ir sudėti į išskobtą formą. Paskaninti pipirne.

 Anticeliutinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, varis, selenas, balastinės medžiagos.

 1 PATARIMAS: Kitoje avokado vaisiaus puselėje palikite kauliuką. Pašlakstykite viską citrinos sultimis, kad nepakistų spalva. Apdenkite folija ir padėkite į šaldytuvą.

 2 PATARIMAS: Jei negausite paprastosios pipirnės, galite panaudoti ir pipirnę iš indelių. Abi turi daug vitamino C, kalcio, magnio, geležies, mangano ir nedaug kalorijų.

MIEŽIŲ PAPLOTĖLIAI SU AGURKAIS

 30 g miežių grūdų, 100 ml vandens, 2 valg. š. avižų dribsnių, 1/2 kiaušinio, druska, pipirai, kari, čiobreliai, 1 arb. š. riebalų, 100 g agurkų, 3 valg. š. jogurto (1,5% riebumo), citrinų sultys, baltieji pipirai, krapai.

 Miežius palikti 100 ml vandens mirkti per naktį, vėliau - tame vandenyje maždaug valanda brinkti. Grūdus sumaišyti su avižų dribsniais, kiaušiniu ir prieskoniais. Du šaukštus (be kaupo) mišinio įdėti į karštus riebalus ir kepti ant vidutinės ugnies gerai uždengus. Maždaug po dviejų minučių išimti. Agurkus supjaustyti griežinėliais. Padažas: jogurtą su citrinų sultimis, paskaninti baltaisiais pipirais ir krapais.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: silicis, cinkas, selenas, balastinės medžiagos.

 1 PATARIMAS: Miežių paplotėlių iškepti du ar keturis kartus daugiau ir įdėti į šaldytuvą.

 2 PATARIMAS: Kol jūs rytais ruošiatės, miežiai gali tuo metu virti. Vakare tereiks sumaišyti ir iškepti.