Search

Rytinės mankštos pratimų kompleksas

Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Jau seniai galvojate pradėti taisyti savo figūrą, bet niekaip nepavyksta? Šiuolaikinei moteriai sunku rasti laiko gražios ir lieknos figūros priežiūrai- šeima, darbas, vaikai; nėra net kalbos apie sporto klubo ar baseino lankymą, kai 24 valandas per parą turi būti puiki darbuotoja, rūpestinga mama, ideali žmona. Būtent dėl to labai svarbu visada būti sveikai ir gražiai.

Fiziniai pratimai padeda moteriai ne tik turėti gražią figūrą, bet ir nugalėti stresą, džiaugtis gyvenimu. Šiame straipsnyje atskleisime paprastą gražios moters figūros ir puikios savijautos paslaptį.

 Ši paslaptis- tai efektyvių rytinių pratimų kompleksas, sukurtas fitneso specialistų, kuris padeda visoms moterims diena iš dienos tapti gražesnėmis.

 Rytinė gimnastika labai teigiamai veikia organizmą. Pirma, ji padeda atsibusti, teigiamai „pakrauna‘ organizmą ir suteikia žvalumo. Antra, ji pagerina figūrą- įtempia raumenis, padeda atsikratyti glebumo, mažina celiulitą bei poodinį riebalų sluoksnį. Ir trečia, rytinių pratimų kompleksas pagerina moters sveiktą apskritai- padeda pašalinti toksinus ir šlakus iš organizmo, pagreitina kraujo apytaką, pagerina širdies kraujagyslių sistemos, nervų sistemos bei judėjimo aparato veiklą.

 Taigi, mes rekomenduojame jums atlikti rytinių pratimų kompleksą rytais 15- 20 minučių. Atminkite, kad labai svarbu yra mankštintis kasdien, ir rezultatai pranoks visus lūkesčius.

  1. Žingsniavimas arba bėgimas vietoje 45 sekundes. Šis pratimas padeda kūnui „pabusti“, sustiprina kraujo cirkuliaciją ir prisotina audinius deguonimi. Geriausia šį pratimą atlikti gryname ore, bet jeigu mankštinsitės patalpoje, praverkite langą arba orlaidę.
  2. Pradinės padėtis- stovint arba sėdint. Sukukite galvą ratu į vieną ir kitą pusę po 3 kartus. Šis pratimas įtrauktas į rytinių pratimų komplekso sudėtį dėl to, kad išjudina kaklo ir pečių raumenis po miego sąstingio, padaro juos lankstesniais.
  3. Atsistokite tiesiai, rankas iškelkite į viršų. Pasilenkite ir stenkitės pasiekti grindis delnais. Nenuleisdamos rankų atsitieskite. Pakartokite tai 8- 10 kartų. Šis pratimas padės jums sustiprinti nugaros raumenis ir pagerinti laikyseną.
  4. Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje. Vieną ranką laikykite ant liemens, kitą pakelkite į viršų. Keisdamos rankas lenkitės į kairę ir į dešinę, po 10 kartų į abi puses. Lenkdamosi tempkite ranką kuo toliau. Jei norite pasiekti dar didesnį efektą, lenkitės į abi puses daugiau kartų. Beje, šį pratimą galite atlikti net tik rytinės mankštos metu, o kai tik turite laisvo laiko ir noro dienos bėgyje. Nebijokite pasilenkti kuo žemiau- su kiekvienu pasilenkimu jūsų talija taps plonesnė.
  5. Atsistokite tiesiai, ir pakelkite rankas į viršų. Tiesia koja ženkite vieną žingsnį atgal, po to kelkite ją prie krūtinės sulenkdama per kelį. Tada pakartokite tą patį veiksmą su kita koja. Su kiekviena koja atlikite pratimą po 5 kartus. Šis pratimas padės jums sustiprinti sėdmenų ir išorinius šlaunų raumenis.
  6. Atsistokite šonu prie kokios nors atramos (siena, kėdė ir t.t.). Viena ranka įsikibkite į ją, kitą laikykite ant liemens. Mokite tiesia koja į šoną 10 kartų, tada pakeiskite padėtį ir mokite kita koja tiek pat kartų. Šis pratimas treniruoja vidurinius sėdmenų ir vidinius šlaunų raumenis, tokiu būdu kojų raumenys stiprėja, o kojos plonėja.
  7. Atsistokite tiesiai, kojos pečių plotyje, rankos ant liemens. Pritūpkite rankas tiesdamos į priekį 10- 15 kartų. Pritūpimai- puikus pratimas sėdmenų ir šlaunų stiprinimui.
  8. Atsistokite tiesiai, rankas laikykite ant liemens. Atlikite lengvus šuoliukus, iš pradžių 10 kartų abejomis kojomis, po to paeiliui kaire ir dešine kojomis po 10 kartų. Šuoliukai padės greitais atsikratyti nereikalingų kilogramų, nes jie efektyviai degina kalorijas, didina ištvermę, stiprina sąnarius. Šokdynė yra puiki priemonė šuoliukų pratimui atlikti.
  9. Rytinių pratimų kompleksas baigiamas kvėpavimo pratimu. Atsistokite tiesiai, lėtai pasistiebkite, kartu keldamos rankas į viršų ir įkvėpkite, tada nusileiskite ant kulnų ir nuleiskite atpalaiduodamos rankas, visu korpusu palinkite į priekį- iškvėpkite. Pratimą kartokite kelis kartus.

 Šis rytinių pratimų kompleksas yra labai efektyvus. Pratimai treniruoja pagrindines raumenų grupes, apdirbdami „problemines“ kūno vietas, užima nedaug laiko. Pirmuosius rezultatus pamatysite jau po dviejų savaičių reguliarių užsiėmimų. Jūs tapsite lieknesnė ir labiau pasitempusi, judesiai lengvi ir lankstūs, jus lydės puiki nuotaika, pagerės savijauta.

 Mankštinantis rytais, rekomenduojame „įsiklausyti“, ką sako kūnas. Jei pajusite negalavimus, sumažinkite tempą. Pratimus atlikite gerai išvėdintoje patalpoje, su atviru langu, o geriausia, kaip jau ankščiau minėjome, gryname ore. Drabužiai turi būti patogūs ir nevaržyti judesių. Mankštą pradėti geriausia būtų visada tuo pačiu metu, prieš tai išgėrus šviežio vandens stiklinę. Ryte, dar nevalgius, išgertas vanduo aktyvizuoja medžiagų apykaitą ir pašalina toksinus iš organizmo. Gerus rezultatus ir liekną figūrą pasieksite tik, jeigu mankštinsitės reguliariai.

 Šis pratimų kompleksas jums padės ne tik atsikratyti nereikalingo svorio, bet ir pataisys bei pagražins kūno linijas, sustiprins sveikatą, pakels nuotaiką, ir jūs būsite žvali visą dieną.