Search

Kova su celiulitu: gimnastikos pratimai šlaunims, juosmeniui, sėdmenims

Narių vertinimas: 1 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 Tikslinių raumenų treniravimas yra labai svarbus toms kūno dalims, kurios turi polinkį į celiulitą- šlaunims, juosmeniui, sėdmenims. Ypač efektyvūs pratimai šioms kūno dalims lavinti yra atliekami su elastine juosta.

Pradžioje reiktų naudoti silpną gumą, o vėliau, augant jėgoms, ji turėtų būti stangresnė. Pratimų pakartojimų skaičių palaipsniui didinkite iki 15-os kartų.

 1. Pratimas juosmeniui, sėdmenims ir šlaunims. Atsigulkite ant šono, vieną koją laikykite virš kitos, klubus truputį palenkite į priekį, ir ranka atsiremkite į grindis priešais save. Viršutinę koją lėtai kelkite kuo aukščiau ir vėl nuleiskite. Kai baigsite su pirmąja, atsigulkite ant kito šono ir kartokite pratimą su antra koja.

Treneris.net rekomenduoja: anticeliulitinis kremas Revitol.

2. Pratimas užpakaliniams šlaunų raumenims. Atsigulkite ant pilvo, sulenktomis rankomis atsiremkite į grindis. Lėtai kelkite koją į viršų, lenkdami per kelį, ir vėl nuleiskite. Vėliau kartokite pratimą su kita koja.

3. Pratimas sėdmenims. Atsigulkite ant pilvo, galva padėkite ant sukryžiuotų rankų. Kuo aukščiau lėtai kelkite tiesią koją į viršų, kartu su ja nuo grindų pakelkite ir klubą, tada nuleiskite koją žemyn. Baigę, kartokite pratimą su kita koja.

4. Pratimas vidiniams šlaunų raumenims. Atsisėskite šonu ir alkūne atsiremkite į grindis, kita ranka įsikibkite į viršutinę koją sulenktą per kelį. Ištiestą apatinę koją kelkite į viršų ir nuleiskite žemyn. Kartokite pratimą su kita koja.


5. Pratimas šoniniams kojų raumenims. Atsigulkite ant nugaros, stuburą prispauskite prie grindų, susikibkite rankomis už galvos. Tiesias kojas iškelkite į viršų, tada išskėskite jas kuo plačiau į šonus ir vėl suglauskite.

alt

 

6. Pratimas užpakaliniams šlaunų raumenims. Atsistokite tiesiai, rankomis įsiremkite į klubus. Tiesią koją kelkite atgal, kaip įmanoma aukščiau ir nesulenkiant jos per kelius. Pratimą kartokite su kita koja. Šis pratimas taip pat treniruoja lygsvarą.

alt


7. Pratimas priekinėms šlaunų raumenims. Atsistokite tiesiai, rankomis įsiremkite į klubus. Tiesią koją kelkite į priekį, nesulenkdami jos per kelį, palaikykite toje padėtyje, po to nuleiskite. Pėda pratimo metu turi būti truputį pasukta į šoną. Kartokite pratimą su kita koja.

 

alt