Search

Gimnastikos programa moterims sportuojant namuose

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Straipsnio rodyklė

 Pratimų veiksmingumui neturi jokios įtakos, ar jums labiau patinka netrukdomai sportuoti namuose, ar, užsidegus sportine aistra, treniruotis grupėje. Šie pratimai, nepriklausomai nuo atlikimo būdo, tikrai patikimi.

Jūsų pasirinkimą turėtų lemti atsakymas į toki klausimą: kur jums ilgiau užteks kantrybės. Nes tik tuo atveju galėsite tikėtis rezultato, jei treniruositės reguliariai.

ryte nuo 7.00 iki 7.303 pakartojimai po 10 kartų

 Kodėl geriau mankštintis namuose?

 Treniruotis tarp savų keturių sienų yra patogiau. Galima pasirinkti tinkamą laiką, nereikia gaišti ilgai važiuojant, ieškant vietos automobiliui pastatyti, be to, tai daug pigiau. Žinoma, šiuo atveju didžiausias klausimas - ar jums pakaks kantrybės.

Reikia būti be galo drausmingai, kad kasdien atsigultum ant čiužinio ir darytum pratimus ar nuolat mankštintumeis su treniruokliais. Be to, namuose nėra specialisto, nurodančio klaidas, kurių gali būti, kol jūs dar neįgudote. O tos klaidos gali pakenkti ir sveikatai. Vienu ar kitu atveju aišku: treniruotis reikia, jei norite, kad kosmetika ir dieta prieš celiulitą būtų veiksminga. Veikti savo rizika daug geriau negu nieko nesiimti.

 Tikslingai mankštinantis sunaudojama kur kas daugiau energijos ir riebalai pašalinami kaip tik iš tų vietų, iš kurių ir reikia. Mankštinami raumenys didėja taip pat ir riebalinių ląstelių sąskaita. Galiausiai audinys sustiprinamas iš vidaus ir ne tik tampa stangresnis, bet taip ir atrodo. Be to, treniruotuose raumenyse geriau cirkuliuoja kraujas, vadinasi, greičiau pašalinami šlakai. Raumenų mankšta išvalo organizmą nuo medžiagų apykaitos liekanų, kartu sustiprėja jungiamasis audinys, ir odos paviršius išsilygina.

 Jokios naudos neduoda nesaikinga ir atsitiktine mankšta. Todėl geriau mankštintis dažniau ir trumpiau negu ilgai, bet tik retsykiais. Kas nori sulaukti sėkmės, turi kasdien gulti ant sportinio čiužinio. Venkite raumenų patempimo. Skausmus sukelia išsišakojusių ploniausių raumenų skaidulų įplyšimai. Dėl to raumuo paburksta ir sukietėja. Jis mėšlungiškai susitraukia ir trukdo kraujui cirkuliuoti celiulitiniame audinyje.

 Neužmirškite prieš mankštą apšilti ir po to atvėsti, jei namuose treniruojatės viena. Apšilti geriausia 10- 20 kartų pašokinėjus per virvutę, o atvėsti ir atsipalaiduoti padės jogos "kiškučio" pratimas: atsiklaupkite ant kelių ir, pasilenkusios į priekį, kakta atsiremkite į grindis, ant grindų padėkite rankas, nukreiptas atgal, ir ramiai kvėpuokite. Taip galima bet kada nuostabiai atsipalaiduoti.

 Šiaip jau raumenys iš prigimties vangūs. Esant įprastiems, kasdieniams judesiams, nervų sistemos nurodymu dirba tik reikalingiausi raumenys. Kiti įsijungia į darbą tuomet, kai nuvargsta pastarieji. Gyvenant "normaliai", vaizdžiai tariant, tarp automobilio ir rašomojo stalo, tai atsitinka labai retai. Didžioji raumenų dalis taip ir nepanaudojama ir dėl to neišsivysto.

 Šiame straipsnyje pristatysime specialiosios gimnastikos programą „silpnosioms“ kūno vietoms, kurią sudaro tik du tolygiai vis sunkėjantys pratimai, trunkantys 4 savaites.

 Jums kasdien reikės atlikti tuos du pratimus, bet mažiausiai po 20 kartų, tai truks 10- 15 min. Specialiosios gimnastikos programa iš viso trunka 4 savaites, po to ją galima tęsti, pratimų laiką sutrumpinus perpus. Pratimų sudėtis iš esmės išliks ta pati, tačiau kas savaitę jie vis sunkės. Po dviejų trijų savaičių išryškės pirmieji rezultatai: visi šlaunų, sėdmenų ir pilvo raumenys sustangrėja, taip pat pagerėja bendras fizinis pasiruošimas. Kada Jūs atliksite pratimus- rytais ar vakarais neturi jokios reikšmės. Geriausia būtų mankštintis ir rytais, ir vakarais. Jei jūs papildomai sportuojate ar užsiiminėjate kultūrizmu, tuo geriau.