Search

400 kalorijų vakarienės patiekalai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Straipsnio rodyklė

KEPTOS SOROS SU BROKOLIAIS

 40 g sorų, 150 ml daržovių sultinio, ½ poro stiebo, 1 arb. š. riebalų, 200 g brokolių, 50 ml daržovių sultinio, druska, Cayenne pipirai, muskato riešutai, 2 valg. š. grietinės, 1 arb. š. citrinų sulčių.

 Soras paskrudinti mažame puode, kol jos pradės kvepėti. Užpilti daržovių sultiniu, užvirin­ti, 30 minučių troškinti ant nedidelės ugnies ir vėliau duoti išbrinkti. Porą gerai nuplauti, supjaustyti 1 cm pločio griežinė­liais. Riebalus pakaitinti keptu­vėje. Joje ištroškinti porą, sudėti virtus brokolius ir soras ir užpilti daržovių sultiniu. Paskaninti druska, Cayenne pipirais ir trintais muskato riešutais. Prieš patiekiant įmaišyti grietinės ir citrinos sulčių.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, silicis, cinkas, varis, balastinės medžiagos.

 PATARIMAS:Brokolius išvirti kartu su daržovėmis šaltam užkandžiui "Brokolių salotos" (101 p.) ir uždengtus laikyti šaldytuve.

SALDŽIOS SOROS SU AVIETĖMIS

 40 g sorų, 150 ml pieno (1,5% riebumo), 1 kiaušinis, 1 valg. š. medaus, druska, vanilės milte­liai, neišspausta citrinos žievelė, 1 arb. š. riebalų, 150 g šviežių arba stipriai šaldytų aviečių.

 Soras sausai pakepti mažame puode, kol jos pradės kvepėti. Užpilti pienu, virti 30 minučių ant silpnos ugnies, leisti išbrinkti. Trynį gerai išplakti su medum. Įmaišyti virtas soras, ant viso to išspausti citrinos žievelės sulčių ir užberti vanilės miltelių. Baltymus su žiupsneliu druskos išplakti iki standumo ir įmaišyti į soras. Riebalus pakaitinti dengtoje keptuvėje, sudėti į juos masę, o uogas paskirstyti paviršiuje. Palaikyti ant nedidelės ugnies, kol paviršius apdžius.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: silicis, varis, balastinės medžiagos.

 1 PATARIMAS:Vietoj aviečių taip pat tinka rūgščiosios vyšnios, abrikosai ir obuoliai.

 2 PATARIMAS:Vanilės milteliai iš tikros vanilės būna maisto produk­tų parduotuvėse arba turguje.

MIEŽIŲ PAPLOTĖLIS SU PAPRIKOS SALOTOMIS

¼ daržovių sultinio, 80 g stambiai sumaltų miežių grūdų, 1 svogūnas, 1 arbat. š. riebalų, česnakas, petražolės, druska, pipirai, papri­kos milteliai, 2 arb. š. riebalų, 1 raudona paprikos ankštis, 7 arb. š. aliejaus, 7 valg. š. acto.

 Sultinį užvirti. Įberti grūdus, pavirti 10 minučių uždengus ant nedide­lės ugnies, nuimti nuo viryklės ir maždaug 15 minučių leisti brinkti. Svogūnus smulkiai supjaustyti, riebaluose pakepinti iki geltonumo ir sudėti į grūdų košę. Paskaninti žolelėm ir prieskoniais. Drėgnomis rankomis suformuoti 3 paplotėlius ir pakepti riebaluose (du paplotė­liai skirti vakarui, vienas - šaltam užkandžiui "Miežių sumuštinis", 100 p.). Paprikos ankštį nuvalyti ir supjaustyti nedideliais griežinėliais, sumaišyti aliejų su actu, druska, pipirais ir česnaku, po to sudėti su paprika.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, silicis, cinkas, selenas, balastinės medžiagos.

 

DARŽOVĖS KINIŠKAI SU GRYBAIS

 100 g jautienos, 1 morka, ½ poro stiebo, 200 g šampinjonų, 1 arb. š. riebalų, druska, pipirai, ½ puodelio daržovių sultinio, 1 česnako skiltelė, sojos padažas, imbiero milteliai, pipirai.

 Jautieną ir morką supjaustyti smul­kiais pagaliukais, porą - 1 cm pločio griežinėliais, o šampinjonus -riekelėmis. Riebalus pakaitinti dengtoje keptuvėje. Mėsą iš visų pusių truputį paskrudinti, pabarstyti druska bei pipirais ir išimti iš keptu­vės. Į ją sudėti daržoves ir grybus ir pakepinti. Supilti daržovių sultinį. Jame daržoves troškinti. Vėl sudėti mėsą ir trintą česnako skiltelę, paskaninti sojos padažu, imbiero milteliais ir pipirais.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, varis, cinkas, selenas, balastinės medžiagos.

 PATARIMAS: Jautieną galima pakeisti kalakutiena arba sojos faršu.

BULVIŲ PLOKŠTAINIS

 250 g bulvių, 1 svogūnas, druska, pipirai, 1 valg. š. riebalų, 1 kiauši­nis, 3 valg. š. pieno (1,5 % riebumo), česnako (laiškinio) pagal skonį.

 Bulves išvirti su lupenomis, atvėsinti ir supjaustyti riekutėmis. Svogūnus supjaustyti kubeliais ir sumaišyti su bulvėmis, pasūdyti, pabarstyti pipirais. Riebalus pakaitinti dengtoje keptuvėje, bulves ir svogūnus sudėti į jq ir kartais pamaišant pakepti, kiaušinį ir pieną suplakti ir užpilti ant bulvių. Plokštainį ant vidutinės ugnies uždengus 5 minutes kepti, išimti, įdėti į lėkštę ir pabarstyti laiškiniu česnaku.

 Anticeliulitinės biologiškai aktyvios medžiagos: kalis, varis, balastinės medžiagos.

 1 PATARIMAS: Virkite tiek bulvių, kad įų užtektų kitam rytui šaltam užkandžiui (pvz., "Ridikėlių-bulvių salotos", 100 p.). Tai sutaupys laiko ir energijos.

 2 PATARIMAS: Naudokite nebirių bulvių rūšis. Jos ne taip lengvai sukrenta.